niumicpl@gmail.com

Rewers/Jaca – Labirynty feat. DJ Smutek [RAP]

Rewers/Jaca – Labirynty feat. DJ Smutek [RAP]

Rewers / Jaca – „Labirynty ” to kolejny numer z serii Radio Asfalt Prezentuje który ukazał się dziś na kanale Asfalt Records.

Jednocześnie jest to pierwszy singiel zapowiadający album Rewers / Jaca – „Po prostu EP”.  Wkrótce kolejne informacje odnośnie projektu.


“Radio Asfalt Prezentuje” to nowa akcja polegająca na wpuszczeniu świeżej krwi na kanał YouTube Asfaltu. W akcji uczestniczy też radio internetowe http://www.radioasfalt.pl, które od 2011 roku promuje nie tylko własny katalog wydawniczy, ale też stare i nowe klasyki muzyki miejskiej. Teraz dołączymy do tego warte uwagi nagrania wyłowione z tego co nowego pojawia się w polskim hip-hopie i okolicach. W porównaniu do pionierskich lat, dziś ilość artystów, nagrań demo i singli pojawiająca się praktycznie codziennie budzi zrozumiały respekt. Wiele rzeczy ginie w zalewie konkurencji. Staranna selekcja zaprezentowana na kanale YouTube Asfalt może tu nieco pomóc słuchaczom i zainteresowanym.


Na fanpage’u Rewersa ukazała się także pełna tracklista nadchodzącego EP.

Elko, elko! W najbliższy wtorek (22.08) o godzinie 15:00 gościnnie na kanale Asfalt Records pojawi się pierwszy singiel…

Opublikowany przez Rewers na 19 sierpnia 2017