„Areszt” Theodor wjeżdża z pierwszym klipem z #MyślenieNieBoli

„Areszt” Theodor wjeżdża z pierwszym klipem z #MyślenieNieBoli

„Areszt” o pierwszy klip od Theodora promujący nadchodzące, limitowane wydawnictwo rapera pt: „#MyślenieNieBoli”.

Premiera albumu przewidywana jest na 18 Września 2017 roku.

Preorder albumu zamówicie tutaj. 

Artysta na swoim fanpage’u napisał komentarz dotyczący swojego najnowszego video:

https://www.facebook.com/theodormusi/posts/1485392158174039


#MyślenieNieBoli to trzecia długogrająca płyta Theodora. Album składa się z 15 utworów stanowiących zapis przemyśleń towarzyszących autorowi podczas zachodzących w nim zmian i kształtowania się jego stoickich poglądów na życie

Motywem przewodnim albumu jest próba odpowiedzi na pytanie o to co jest ważne w życiu.  Bez prób nauczania czy sprzedawania słuszności konkretnej drogi. Theodor jak sam rapuje “spisuje swe bitwy z psychą” więc w 15 utworach znajdujemy osobisty zapis mentalnej podróży. Na przeciw trendom, parciu na “wygrywaniu życia” i wylansowanym wizerunkom.  Bez banalnych tekstów a jednocześnie bez mentorstwa i zbędnego patosu.

W odróżnieniu od poprzednich płyt #MyślenieNieBoli jest w ogólnym rozrachunku pozytywne i zrównoważone. Zawiera mnóstwo refleksji i wniosków dorosłego mężczyzny umiejącego znaleźć spokój wewnątrz szalejącego świata. Płyta przeznaczona jest dla wolnomyślicieli,  ludzi unikających bezrefleksyjnego przechodzenia przez życie i ceniących trudne pytania  W wielu wersach na #MyślenieNieBoli mogą znaleźć oni słowa wyrażające wiele z ich własnych przemyśleń.

Tracklista:

1. Podróż
2. 500 płyt
3. WiniszBal
4. Weryfikuj
5. Napisane
6. Wasze dzieci
7. Areszt
8. Zakochany Kundel
9. Daj nam spokój
10. Family Guy
11. W Wyobraźni
12. Nawet gdy boli
13. Moi ludzi
14. BezSens
15. Chwile