niumicpl@gmail.com

Czas nadrobić zaległości! Newsy z ostatnich dni!

Czas nadrobić zaległości! Newsy z ostatnich dni!

Czas nadrobić zaległości! Newsy z ostatnich dni!

Ostatni news na stronie pojawił się 15 sierpnia, później była przerwa ponieważ udałem się na Hip Hop Kemp i nie działał mi roaming na internet. Dlatego czas nadrobić zaległości! Sprawdźcie co ukazało się w ciągu ostatniego tygodnia 😉


15 Sierpnia ukazał się nowy numer od Guovy pt: „Do wszystkich suk” za produkcję którego odpowiada Senn.


„All Day Everyday” to czwarty singiel z nowego albumu Kaz Bałagane pt: „NarkoPOP”. Preorder albumu zamówicie tutaj.


„Księżniczki” to pierwszy singiel zwiastujący nadchodzący, pierwszy legalny longplay Żabsona. 
Podziękowania dla Tasmana za nieoceniony wkład w produkcji teledysku.


„Insomnia” to album, który łączy w sobie wysokiej jakości rap z z lekkimi, marzycielskimi brzmieniami. Pierwsze legalne wydawnictwo PlanBe odsłania zarówno ciemną jak i jasną stronę nocnych przemyśleń artysty, okraszonych nostalgicznymi wspomnieniami przeszłości, rozmyśleniami o przyszłości i surowej analizy teraźniejszości. 
Dzięki swojej różnorodności, płyta z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym słuchaczom.


„Na Serio” to prawdopodobnie najbardziej zaskakujący z dotychczasowych singli z „POLONu”. Białas i Lanek przygotowali numer poświęcony związkom, który w odróżnieniu od większości dotychczasowych nie ma negatywnego wydźwięku, ani posmaku pretensji i rozczarowania. „Nie widzę świata poza Tobą, więc możemy jechać gdzie chcesz” rapuje gospodarz, a melodyjny refren Bedoesa i nastrojowy i błyskawicznie zapadający w pamięć bit Lanka oraz klimatyczny teledysk Maffija Film Studio sprawiają, że „Na Serio” zyskuje olbrzymi hitowy potencjał nie tracąc zarazem charakteru muzyki z obozu SB Maffiji. Przed Wami piąty już teledysk promujący album „Polon”, który możecie zamawiać w preorderze na sbstuff.pl. Premiera 15 września 2017.