SCENA RED BULL 3STYLE na Up TO DATE FESTIVAL 2017!

SCENA RED BULL 3STYLE na Up TO DATE FESTIVAL 2017!

SCENA RED BULL 3STYLE na Up TO DATE FESTIVAL!

Tegoroczna edycji festiwalu Up To Date w Białymstoku gościć będzie scenę Red Bull 3Style, na której zagrają Falcon1, DJ Pac1, DJ Daaz oraz 69Beats. Festiwal odbędzie się w dniach 8-9 września na terenie parkingu podziemnego przy Stadionie Miejskim w Białymstoku.

W tym roku na festiwalu Up To Date w Białymstoku po raz pierwszy pojawi się scena Red Bull 3Style. Wystąpią na niej wybitni polscy DJ-e Falcon1, DJ Pac1, DJ Daaz oraz 69Beats. Polscy reprezentanci świata Red Bull 3Style zabiorą publiczność w długą i ciekawą dźwiękową podróż.

DJ Falcon1 na Red Bull Thre3style 2012 fot. Kin Marcin

Falcon1 to wyjątkowy DJ i turntablista. Kiedyś aktywnie uczestniczył w bitwach turntablistycznych, dziś przede wszystkim skupia się na graniu oraz własnych produkcjach. Na koncie ma pięć tytułów Mistrza Polski IDA. Jego sety to wypadkowa fascynacji klasycznym hip-hopem oraz szeroko pojętą elektroniką. Falcon1 współpracuje z czołówką polskiej sceny hip-hopowej, koncertuje i nagrywa z JWP/BC i Sztigarem Bonko. Razem z DJ-em Kebsem jest współzałożycielem szkoły DJ-skiej SPINLAB, a wraz z DJ Vazee prowadzi tego lata warsztaty djskie pod egidą Red Bull 3Style w warszawskich
Koszykach.

DJ Pac1 działa w Dsc i Bass Pushers oraz gramofonowej orkiestrze Steve'a Nasha, która otworzyła festiwal Red Bull Music Academy Weekender Warsaw w 2015 roku. Zakorzeniony jest w oldschoolowym hip-hopie i funku. Ostatnie sześć lat Pac1 spędził w Londynie grając w wielu czołowych klubach (Cargo, Mass, The Pool, Cafe1001, Rhythm Factory), gdzie grał przede wszystkim Funk, Soul, Rap, R&B ale także bass music i nowoczesną elektronikę.

Natomiast DJ Daaz swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku ośmiu lat, grając na instrumentach klawiszowych. W jego setach można usłyszeć klasyki z gatunku hip-hop i r&b, nie stroni jednak od popu, old schoolu, reggae, dancehall’u, jak również disco czy funky house’u. Znakiem rozpoznawalnym Daaza jest umiejętność łączenia na żywo dwóch, trzech, czasem 4 utworów w blendy i mash-up’y.

69Beats to działający aktywnie od 2008 roku, wszechstronny DJ z Sopotu, regularnie rozkręcający imprezy w Polsce i nie tylko. Wielki miłośnik nowoczesnych DJ-skich urządzeń i technologii, a co za tym idzie autor wielu oryginalnych patentów. Jego zamiłowanie do innowacji zaowocowało zdobyciem tytułu Mistrza Polski DJ-ów w zawodach Red Bull Thre3style 2016 oraz występem w stolicy Chile – Santiago, gdzie reprezentował nasz kraj w finałach Mistrzostw Świata.

DJ 69beats na Red Bull Thre3style Final in Santiago fot. Alfred Jürgen Westermeyer

8 września na scenie Red Bull 3Style wystąpią Falcon1 i PacOne, dzień później za gramofonami staną DJ Daaz i 69Beats.

Scena będzie grała od 20:00 do 3 w nocy.
Scena Red Bull 3style na festiwalu Up 2 Date w Białymstoku
8-9 września
Stadion Miejski w Białymstoku
w godzinach 20.00 – 03.00
Więcej informacji o Red Bull 3Style: www.redbull3style.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.