„Pic na wodę” Nowy singiel z „Wisienki na torcie”!

„Pic na wodę” Nowy singiel z „Wisienki na torcie”!

„Pic na wodę” to kolejny singiel promujący album Lajt & Innotic – „Wisienka na Torcie” który ukazał się w maju tego roku.

Gościnnie w numerze udzielił się Qdi.

Album możecie zamawiać tutaj.


Lajt/Innotic – to duet MC/Producent współpracujący od 2011 roku. Lajt pochodzi z okolic Tarnowa, Innotic z Nakła Śląskiego. Artyści stworzyli razem kilkadziesiąt numerów, które pojawiły się na kilku projektach:

Poprzez początek współpracy na drugiej solowej płycie Lajta , przez soundtrack do filmu i kolejną solówkę rapera, aż po finały programu „Żywyrap”.

Wreszcie przychodzi czas na w całości wspólną epkę – „DEMO”, która daje chłopakom wejście do wytwórni, czego owocem jest projekt- „Funky Blunty” nagrany wraz z drugim finalistą „Żywegorapu” – Taflem z Piły. Płyta zostaje wydana nakładem Asfalt Records w 2015 roku.

Lajt znany jest z nietuzinkowego składania rymów i kąśliwych, cynicznych tekstów, które potrafią zaskoczyć nawet obeznanego słuchacza rapu. Innotic specjalizuje się w brzmieniach przywodzących złotą erę hip-hopu – lata ’90. Analogowy mix i master DJ’a Eproma wraz z jego umiejętnością drapania płyt idealnie dopełnia ten krążek.

Wisienka na torcie” to zdaniem chłopaków najdojrzalsza i najbardziej dopracowana płyta duetu.

Tracklista:

01. Newton
02. Kropki i wykrzykniki
03. Wisienka na torcie
04. Pic na wodę (feat. Qdi)
05. Żółte taksówki
06. Kameleon
07. Noe
08. Taki jak inni
09. Truthseeker (feat. Sensi)
10. Przyjaciel