„Pic na wodę” Nowy singiel z „Wisienki na torcie”!

„Pic na wodę” Nowy singiel z „Wisienki na torcie”!

„Pic na wodę” to kolejny singiel promujący album Lajt & Innotic – „Wisienka na Torcie” który ukazał się w maju tego roku.

Gościnnie w numerze udzielił się Qdi.

Album możecie zamawiać tutaj.


Lajt/Innotic – to duet MC/Producent współpracujący od 2011 roku. Lajt pochodzi z okolic Tarnowa, Innotic z Nakła Śląskiego. Artyści stworzyli razem kilkadziesiąt numerów, które pojawiły się na kilku projektach:

Poprzez początek współpracy na drugiej solowej płycie Lajta , przez soundtrack do filmu i kolejną solówkę rapera, aż po finały programu „Żywyrap”.

Wreszcie przychodzi czas na w całości wspólną epkę – „DEMO”, która daje chłopakom wejście do wytwórni, czego owocem jest projekt- „Funky Blunty” nagrany wraz z drugim finalistą „Żywegorapu” – Taflem z Piły. Płyta zostaje wydana nakładem Asfalt Records w 2015 roku.

Lajt znany jest z nietuzinkowego składania rymów i kąśliwych, cynicznych tekstów, które potrafią zaskoczyć nawet obeznanego słuchacza rapu. Innotic specjalizuje się w brzmieniach przywodzących złotą erę hip-hopu – lata ’90. Analogowy mix i master DJ’a Eproma wraz z jego umiejętnością drapania płyt idealnie dopełnia ten krążek.

Wisienka na torcie” to zdaniem chłopaków najdojrzalsza i najbardziej dopracowana płyta duetu.

Tracklista:

01. Newton
02. Kropki i wykrzykniki
03. Wisienka na torcie
04. Pic na wodę (feat. Qdi)
05. Żółte taksówki
06. Kameleon
07. Noe
08. Taki jak inni
09. Truthseeker (feat. Sensi)
10. Przyjaciel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.