niumicpl@gmail.com

Rozpiska godzinowa PLHHF 2017 już jest!

Rozpiska godzinowa PLHHF 2017 już jest!

Rozpiska godzinowa PLHHF 2017 już jest!

Polish Hip Hop TV Festival już za 8 dni. Przed nami cała masa świetnych artystów którzy w dniach 3-5 sierpnia wystąpią płockiej plaży. Ostatnio do sieci wleciała pełna rozpiska godzinowa PLHHF 2017, a więc korzystajcie i sprawdzajcie kiedy i o której występują wasi ulubieni raperzy:

CZWARTEK 3.08.2017 / PLAC PIKNIKOWY „PSZCZÓLKA MAJA”

PŁOCK, UL. PAROWA 10

VI PŁOCKA BITWA FREESTYLOWA
Wstęp Wolny / ilość miejsc ograniczona
Start: godz. 17:00 (od godz. 16:00 zapisy do VI Płockiej Bitwy Freestylowej)
Koncerty: SZOPEEN, VBS, DEYS, SITEK, BONSOUL
Jury i Prowadzenie: FLINT, CNE, FILIP RUDANACJA, PROCEENTE, BONEZ, EMATEI
DJ BENY & DJ PASZA
W programie:
– DJ SET
– PREELIMINACJE DO VI PŁOCKIEJ BITWY FREESTYLOWEJ
– 1/8 FINAŁU / ĆWIERĆFINAŁ ( w zależności od ilości wyłonionych zawodników)
– KONCERTY
– BEFORE PARTY POLISH HIP-HOP TV FESTIVAL PŁOCK 2017
PIĄTEK 04.08.2016 / PLAŻA NAD WISŁĄ
Main Stage:
16:00 – 16:25 – VERRES
16: 30 – 16:55 – PLACO x KENNY
17:00 – 17:35 – HADES
17:40 – 18:15 – BISZ B.O.K
19:00 – 19:35 – W.E.N.A.
19:40 – 20:15 – SARIUS
20:20 – 20:55 – GEDZ
21:00 – 21:40 – PALUCH
21:45 – 22:55 – SB MAFFIJA
23:00 – 23:40 – KĘKĘ
23:45 – 00:25 – DWA SŁAWY
00:30 – 01:10 – JWP / BC
01:15 – 02:00 – TE-TRIS
02:05 – 02:55 – KUBAN
Red Bull Tour Bus:
18:30 – 18:55 – PÓŁFINAŁ VI PŁOCKIEJ BITWY FREESTYLOWEJ
23:00 – JAN- RAPOWANIE
23:45 – LEH
00:30 – WAC TOJA
01:15 – PLANBE
02:00 – WŁODI
Good Vibes Stage:
21:45 – HOLAK
22:30 – ADI NOWAK
23:45 – FLOJD/WIRO
00:30 – RENO
01:15 – PIKERS & YOUNG IGI
02:00 – ŻABSON

SOBOTA 05.08.2017 / PLAŻA NAD WISŁĄ
Main Stage:
16:00 – 16:25 – DASIEK x GALLA x NADO x SAJMON
16:30 – 16:55 – wszedzieZUBER x A. CICHY (+BrakPerspektyw)
17:00 – 17:35 – BORIXON
17:40 – 18:15 – KARTKY & EMES MILLIGAN
19:00 – 19:35 – KUBA KNAP
19:40 – 20:15 – DONGURALESKO
20:20 – 21:00 – TEN TYP MES
21:05 – 21:45 – VNM
21:50 – 22:35 – TEDE
22:40 – 23:20 – O.S.T.R.
23:25 – 00:05 – PRO8L3M
00:10 – 00:50 – PŁOMIEŃ 81
00:55 – 01:45 – QUEBONAFIDE
01:50 – 02:50 – GRUBSON
Red Bull Tour Bus:
18:30 – 18:55 – FINAŁ VI PŁOCKIEJ BITWY FREESTYLOWEJ
23:00 – SMOLASTY
23:45 – DUCHU
00:30 – RETO
01:15 – BEDOES
02:00 – GUZIOR
Good Vibes Stage:
21:00 – PAWEŁ BOKUN
21:45 – ANATOM
22:30 – TAU
23:15 – BLEIZ x CYWINSKY x PROCEENTE
00:00 – SPINACHE
00:45 – MORDOR MUZIK
01:30 – WUZET
02:15 – HI FI


Bilety wciąż możecie kupić klikając tutaj!