Jubileuszowa edycja Red Bull Music Academy! Trwa nabór!

Jubileuszowa edycja Red Bull Music Academy! Trwa nabór!

Trwa faza aplikacyjna do jubileuszowej edycji Red Bull Music Academy, która odbędzie się w Berlinie w 2018 roku.

Dlaczego warto wysłać zgłoszenie już dziś zdradzają m.in. Flying Lotus, Hudson Mohawke czy Mister Krime, absolwenci tej jedynej w swym rodzaju muzycznej
akademii. Artyści, którzy ukończyli tą jedyną w swoim rodzaju muzyczną akademię, to często jedne z najbardziej rozpoznawanych nazwisk,mających realny wpływ na kształt współczesnej kultury muzycznej, nie tylko w świecie muzyki elektronicznej czy niszowej.

Hudson Mohawke wykłada podczas Red Bull Music Academy w Paryżu fot. Jérôme Sessini_MAGNUM

W czerwcu ruszył nabór do kolejnej edycji Red Bull Music Academy, która przez dwadzieścia lat swojej działalności dała światu nie tylko dziesiątki znakomitych artystów kształtujących dzisiejszą muzykę, ale też napędzała muzyczne trendy, tym samym bezkompromisowo zmieniając jej oblicze. Wyjątkowa muzyczna akademia Red Bulla  jest ewenementem na skalę światową. Zrzesza najbardziej utalentowanych, ciekawych i wyróżniających się artystów, zarówno tych z większym doświadczeniem, jak i dopiero stawiających pierwsze kroki w świecie muzycznym. Faza aplikacyjna do Red Bull Music Academy rozpoczęła się w czerwcu i potrwa do 4 września.

Nina Kraviz w Red Bull Studios w Amsterdamie fot. Arenda De

O tym jak się zgłosić z sukcesem, dowiedzieć się można ze specjalnego poradnika na Red Bull Muzyka (klik). O tym natomiast dlaczego warto aplikować w ogóle absolwenci poprzednich edycji Red Bull Music Academy.

Przez ostatnie 20 lat Akademia wykształciła wielu muzyków, dla których uczestnictwo w warsztatach, dyskusjach i koncertach pod egidą Red Bull Music Academy było kolejnym krokiem na drodze do światowej kariery.

Flying Lotus po występie na RBMA Mauerpark fot. Fabian Brennecke

Absolwentem Akademii jest np. Flying Lotus, szef kultowego już wydawnictwa Brainfeeder, człowiek-instytucja i jeden z najbardziej rozpoznawanych artystów, nie tylko przez tych, których interesują nowe brzmienia. Akademia to miejsce, gdzie trzeba mieć przede wszystkim otwarty umysł, czego dowodzi twórczość kolejnego członka elitarnego grona, czyli Zebra Katz. „Pobyt w Akademii to było doświadczenie, które zmieniło moje życie” zdradziła Nina Kraviz, niebywale utalentowana rosyjska didżejka i producentka, której kariera nabrała rozpędu dzięki Red Bull Music Academy. Tak samo było w przypadku Jamiego Woona, artysty obdarzonego niepowtarzalnym głosem, którego ciepłe soulowe brzmienie uplasowało go na szczycie brytyjskich list przebojów.

Zebra Katz na Red Bull Music Academy Weekender fot. Pawel Zanio

 

Więcej o tym dlaczego warto wziąć udział w rekrutacji dowiedzieć się można na stronie www.redbull.pl/muzyka.

Dwudziesta edycja Red Bull Music Academy odbędzie się we wrześniu i październiku 2018 roku w Berlinie.
Faza aplikacyjna trwa do 4 sierpnia września 2017 roku.
Więcej informacji o RBMA Berlin: berlin.redbullmusicacademy.com
Formularz aplikacyjny do Red Bull Music Academy Berlin: apply.redbullmusicacademy.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.