Po przerwie! Hip Hop Kemp ogłasza kolejnych artystów!

Po przerwie! Hip Hop Kemp ogłasza kolejnych artystów!

Po przerwie! Hip Hop Kemp ogłasza kolejnych artystów!

W poprzednim tygodniu Hip Hop Kemp zrobił krótką przerwę w ogłaszaniu artystów którzy zasilą tegoroczny line up Festiwalu z Atmosferą.
Ale dziś, czyli tradycyjnie w piątek, po przerwie, ogłoszenia wróciły na właściwy tor i poznaliśmy kolejnych raperów którzy wystąpią na scenach festiwalparku.


Pochodzący z Chicago Dan Weiss od przeszło 15 lat tworzy pod pseudonimem Verbal Kent rapowy pomost łączący klasycznie…

Opublikowany przez Hip Hop Kemp – PL na 14 lipca 2017

Pierwszym ogłoszonym dziś artystą jest pochodzący z Chicago Verbal Kent którego alternatywne flow docenili m.in: Apollo Brown, Masta Ace czy Pete Rock. Dodajmy też że w tym roku Verbal nie wystąpi sam, towarzyszyć mu będzie Superior, niemiecki producent, który zarówno w tej kolaboracji, jak i przy okazji innych projektów najlepiej czuje się w prawdziwie boombapowych klimatach!


Słowacja 🇸🇰 i Czechy 🇨🇿 tradycyjnie nie ociągają się i do line-upu dorzucają: GR Team i Michajlova! Więcej o artystach dowiecie się klikając w wybraną fotkę 📸

Opublikowany przez Hip Hop Kemp – PL na 14 lipca 2017

Tradycyjnie też, do line up’u dołączają artyści z Czech oraz Słowacji. Tych pierwszych reprezentować będzie Michajlov czyli jeden z najlepiej rokujących młodych graczy naszych gospodarzy, natomiast do słowackiego składu dołącza ekipa GR Team, czyli bardzo luźna, przyjacielska współpraca kilku czołowych postaci słowackiej rap sceny.


Na zakończenie dzisiejszej odsłony coś ze słonecznej Italii oraz Niemiec. 🇮🇹➡ Soul Boy, Reiven & Morbo, Fool Effect🇩🇪➡ MXM & PavelWięcej informacji uzyskacie klikając w wybrane foto 📷

Opublikowany przez Hip Hop Kemp – PL na 14 lipca 2017

Na zakończenie piątkowych dostajemy reprezentantów włoskiej i niemieckiej sceny.
Słoneczną Italię reprezentować będą: prawie 60-letni Soul Boy, który na scenie wspomoże się duetem najlepszych włoskich freestylowców – Reiven i Morbo oraz międzynarodowym projektem Fool Effect. Prosto od naszych zachodnich sąsiadów przyjedzie duet MXM & Pavel czyli jedna z najlepszych wizytówek dla berlińskiej młodej fali.W trakcie przerwy line up zaczęła ogłaszać także scena Chapeau Rouge Corner Stage.

Do tej pory ogłoszonymi artystami są: Bitman, Enemies, PJ & FUNKDAT & DJ Jorge Naipes oraz pochodzący z Polski duet Kleszcz & DinO.

Zdjęcie użytkownika Człowiek Ziemniak.

 


Pamiętajcie że bilety na Hip Hop Kemp zamówicie tutaj (klik)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.