Rap Stacja Festiwal 2017! Pełen line up i rozpiska!

Rap Stacja Festiwal 2017! Pełen line up i rozpiska!

Rap Stacja Festiwal który odbędzie się w dniach 7-8 Lipca 2017 w Wolsztynie ogłosił już wszystkich artystów.

Podczas tegorocznej edycji wystąpią:

Pro8l3m, O.S.T.R., Kękę, Quebonafide, Małpa, Kali, Dwa Sławy, Żabson, donGuralesko, WSRH, Bedoes oraz Antone.

Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie wydarzenia:

„RAP STACJA FESTIWAL 07-08 lipca 2017 Wolsztyn

Przed nami druga edycja festiwalu kultury hip – hop w jego pełnym wymiarze. Koncerty największych rapowych gwiazd, Freestyle, graffiti, breakdance, rolki, deski, rowery, itp. – to wszystko znajdziecie w drugi weekend lipca w Wolsztynie. W miasteczku położonym nad dwoma jeziorami, z pięknymi plażami, z piękną architekturą i cudownymi mieszkańcami.
Po udanej pierwszej edycji cała zachodnia Polska czeka i zaprasza na drugie otwarcie festiwalu przez duże „F”. Świetne położenie komunikacyjne ułatwi dojazd z każdej strony Polski, szeroka baza noclegowa zadowoli każdego a „kurortowy” klimat miasta sprawi, że zostaniecie tam na dłużej.
Dwa dni bez snu – taki mamy plan na okres festiwalu! Gdy bladym rankiem będą dobiegały imprezy w specjalnie wybudowanym klubie festiwalowym, to ruszać będzie hip-hop plaża, na której przy największych rapowych hitach będziemy zażywać słonecznych i wodnych kąpieli. Będzie czas na piłkę i zimne piwko na łonie natury. Popołudniu w wolsztyńskim Skate Parku „fruwać” będą miłośnicy rolek, rowerów i desek.
[…]

Będzie cała masa imprez towarzyszących, wśród nich: bitwa freestyle, graffiti jam, spotkania z artystami, oraz pokazy i warsztaty breakdance.
Klub festiwalowy zadowoli najbardziej wybrednych miłośników tańców, trunków i drinków, a specjalnie dobrana gastronomia nikogo nie zostawi głodnego. To wszystko w przyzwoitych cenach i w doborowym towarzystwie!
WIDZIMY SIĘ W DRUGI WEEKEND LIPCA NA RAP STACJA FESTIWAL W WOLSZTYNIE!!!”

Gdzie: Wolsztyn, 70 km od Poznania
Kiedy: 7-8.07.2017

Karnety na festiwal znajdziecie tutaj.

Pełna rozpiska koncertowa:

Zdjęcie użytkownika Rap Stacja Festiwal.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.