Rap Stacja Festiwal 2017! Pierwsi artyści już ogłoszeni!

Rap Stacja Festiwal 2017! Pierwsi artyści już ogłoszeni!

RAP STACJA FESTIWAL 2017!

Przed nami druga edycja festiwalu kultury hip – hop w jego pełnym wymiarze. Koncerty największych rapowych gwiazd, freestyle, graffiti, breakdance, rolki, deski, rowery, itp. – to wszystko znajdziecie w drugi weekend lipca w Wolsztynie. W miasteczku położonym nad dwoma jeziorami, z pięknymi plażami, z cudną architekturą i wspaniałymi mieszkańcami. Po udanej pierwszej edycji cała zachodnia Polska czeka i zaprasza na drugie otwarcie festiwalu przez duże „F”.

Jak czytamy na oficjalnym facebook’owym wydarzeniu:

Dwa dni bez snu – taki mamy plan naokres festiwalu! Kiedy bladym rankiem dobiegną końca imprezy w specjalnie wybudowanym klubie festiwalowym, w tym samym czasie ruszać będzie hip-hop plaża, na której przy największych rapowych hitach będziemy zażywać słonecznych i wodnych kąpieli. Będzie czas na piłkę i zimne piwko na łonie natury. Po południu w wolsztyńskim skate parku „fruwać” będą miłośnicy rolek, rowerów i desek.
Tak jak w zeszłym roku wystąpią najlepsze polskie składy, oczywiście nie zabraknie imprez towarzyszących, a wśród nich: bitwa freestyle, graffiti jam, spotkania z artystami, oraz pokazy i warsztaty breakdance. Klub festiwalowy zadowoli najbardziej wybrednych miłośników tańców, trunków i drinków, a specjalnie dobrana gastronomia nikogo nie zostawi głodnego. To wszystko w przyzwoitych cenach i w doborowym towarzystwie!

Organizatorzy ogłosili dziś pierwszych artystów, są nimi:

Kękę, Pro8l3m, Quebonafide, Dwa Sławy, donGuralesko, Żabson, Bedoes i Antone.

Rap Stacja Festiwal 2017 odbędzie się w Wolsztynie w dniach 7-8 lipca !

Sprawdźcie oficjalne video z pierwszej edycji festiwalu:

RAP STACJA 2016 – AFTERMOVIE

Sprawdźcie krótką wideo – relacje z Rap Stacja Festiwal 21-23 lipca 2016 Wolsztyn którą przygotował dla Was Antone / Bebzacze. Do zobaczyska za rok!z Kaliber 44 – Official Fanpage, O.S.T.R., Łukasz "Małpa" Małkiewicz, Łona, TEDE, KęKę Radom, JWP, Quebonafide, Rasmentalism, ABEL, Ten Typ Mes, Wujek Samo Zło, Dwa Sławy, Metrowy, DJ HWR, Play More Videos, Play More Records, Sigma NGWM, Ozdobieni Blizn Wzorem#rapstacjafestiwal #graffiti #bboys #breakdance #skate #festival #polishhiphop #kaliber44 #djliquid #antone #bebzacze #bultonartphotography #playmorevideos #bebzacze

Opublikowany przez Rap Stacja Festiwal na 9 sierpnia 2016

 

Zdjęcie użytkownika Rap Stacja Festiwal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.