Guova Headliner – Pełen odsłuch już w sieci

Guova Headliner – Pełen odsłuch już w sieci

Guova Headliner to najnowszy album włodawskiej raperki który premierę miał 24 lutego 2017 roku.

Dziś, miesiąc po premierze ,na kanale artystki ukazał się pełen odsłuch albumu.

Jak możemy przeczytać w opisie pod numerami:

„Cześć! Mam zaszczyt nareszcie odkryć przed Wami wszystkie karty i pokazać, że mam 15 asów w rękawie, ze wszystkich talii, które macie na chacie. Z dumą prezentuję odsłuch płyty HEADLINER. 13 kawałków – szczęśliwa liczba, 2 skity, 3 wyjątkowych gosci i 7 niesamowicie dobrych producentów. Czy można chcieć więcej? Owszem i to więcej dostaniecie na kolejnym albumie. Tymczasem TO JEST WŁAŚNIE WIĘCEJ: HEADLINER. Życzę miłego odsłuchu :-)”

Headliner” to debiutancki album Guovy – raperki, wokalistki, wschodzącej gwiazdy polskiego rapu.

Siła płyty „Headliner” wydanej w barwach Sony Music Poland  to styl i przekaz. Znajdziemy tu refleksyjne teksty, kontrowersyjne społeczne tematy, jak i luźne imprezowe przemyślenia. Guova w ciekawy sposób moduluje głos i stosuje charakterystyczne przyspieszenia flow. Album swoimi wersami wsparli VNM oraz 2sty, a także wokalistka Masia.

Płyta „Headliner” dostępna jest na prosto.pl (kup tutaj) oraz w serwisach streamingowych (posłuchaj tutaj).

Wydawnictow promuje klip do numeru „Do domu” z gośinnym udziałem VNM-a (obejrzyj tutaj).

Nie było wcześniej na polskiej scenie raperki, która w tak krótkim czasie narobiłaby tak ogromnego zamieszania, jak kilka lat temu Guova. Zdezorientowani odbiorcy (ale też i inni twórcy) nie do końca umieli zrozumieć, jak osoba bez wsparcia wielkiej wytwórni czy wielkich postaci z hiphopowego firmamentu, jest w stanie tak szybko osiągnąć sukces. To było w 2013 roku.
Teraz jest 2017 i przyszedł czas na właściwy debiut Guovy. Artystki dojrzalszej, świadomej obranej drogi i kierunku. Takiej która nie chce zamykać się tylko na hip-hop i zna znaczenie słów praca, konsekwencja, nauka oraz dystans do siebie. Siła płyty „Headliner” wydanej w barwach Sony Music Poland to styl i przekaz. Znajdziemy tu refleksyjne teksty, kontrowersyjne społeczne tematy, jak i luźne imprezowe przemyślenia. Guova w ciekawy sposób moduluje głos i stosuje charakterystyczne przyspieszenia flow.

Na album „Headliner” składa się 15 utworów. Wyrazistej, pewnej siebie, charyzmatycznej Guovie w trzech utworach towarzyszą zacni goście. VNM rapuje w „Do domu”, 2sty nawija w „Dead Muthafuckas”, a wokalistka Masia śpiewa w „Ratuj mnie”. Sama Guova śpiewa w przebojowym „Popstar”.

Muzycznie materiał nawiązuje do najnowszych trendów w elektronice – za bity odpowiadają między innymi tak zdolni producenci młodego pokolenia, jak Essex, Rzepa, Blbeatz czy Hightower.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.