Polish Hip Hop TV Festival 2017! Line-Up

by:

#Wydarzenia

Polish Hip Hop TV Festival – jedno z największych i najważniejszych polskich wydarzeń hiphopowych.

W zeszłym roku PLHHF przyciągnął czołówkę rodzimej sceny hip hopowej, zagrali m.in. : Pezet, Te-Tris, Sokół, Sarius, Quebonafide, O.S.T.R. , Dwa Sławy, Kękę, VNM, JWP czy Małpa. Nie zabrakło też gości z zagranicy czyli grup ONYX i Snowgoons.

W tym roku festiwal odbędzie się w dniach 3-5 sierpnia 2017, poznaliśmy też pierwszych artystów którzy w tym roku zasilą line-up płockiego festiwalu, są nimi:

Paluch, Żabson, Zui, Wiatr, Wac Toja, Solar/Białas, Beteo, Bedoes i ADM.

Bilety możecie zamawiać na tej stronie.

Oficjalne aftermovie z zeszłorocznej edycji:

Celem trzydniowej imprezy jest stworzenie największego w Polsce festiwalu przedstawiającego kulturę hip – hop w jego pełnym spektrum. Festiwal ten będzie wyraźnie wyróżniał się od innych imprez muzycznych odbywających się w Polsce. Dynamiczny, interesujący i różnorodny program z udziałem największych polskich gwiazd tego nurtu pozwoli stworzyć wyjątkowe zjawisko artystyczne.

Polish Hip-Hop Festival ma ścisły związek ze wszystkimi największymi i najpopularniejszymi wytwórniami muzycznymi w naszym kraju oraz kilkoma innymi niezależnymi labelami muzycznymi.

Jednym z głównych założeń festiwalu jest stworzenie jedynego prestiżowego festiwalu poświęconego muzyce hip-hop w naszym kraju.

 

 

One Reply to “Polish Hip Hop TV Festival 2017! Line-Up”

  1. […] Do wcześniej ogłoszonych artystów piątej edycji płockiego festiwalu dołączają: […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.