niumicpl@gmail.com

SB Starter – Nowa akcja od SB Maffija!

SB Starter – Nowa akcja od SB Maffija!

SB Starter to swego rodzaju trampolina dla młodych, perspektywicznych artystów, których muzyką się jaramy. Ostatnie miesiące to dla nas czas nieustannego rozwoju. Codziennie otrzymujemy kilkanaście demówek / utworów, które staramy się sprawdzać. Sami także prowadzimy research szeroko rozumianego „podziemia”, dlatego też postanowiliśmy całość tego typu działań obrać w konkretne ramy, dzięki czemu możemy pozwolić wyselekcjonowanym przez nas artystom wypłynąć na szersze wody.
SB Starter może okazać się preludium do pełnej współpracy wydawniczej. Na pierwszym etapie postanowiliśmy sami wybierać „Starterów”, jednak jeszcze przed wakacjami ruszymy z konkursem, dzięki któremu wszyscy zainteresowani naszą działalnością artyści będą mogli zaprezentować swoje utwory, które w dalszej części konkursu przesłuchamy i poddamy ocenie. Więcej informacji o samym modelu konkursowym ujawnimy niebawem.
Pierwszego „Startera” zaprezentujemy Wam już jutro! Domyślacie się o kogo chodzi?”

Tak wczoraj mogliśmy przeczytać na oficjalnym fanpage’u Sb Maffija.

Dziś SB Maffija ujawniła pierwszego wyróżnionego w akcji SB Starter.

Jest nim Łuszy – rocznik 1991. Pochodzi z miejscowości Gryfice, w województwie zachodniopomorskim. Nagrywaniem muzyki zajmuje się od 9 lat. Reprezentant ekipy Materiał Na Mistrzów. W muzyce dąży do tego, aby jego wersy nie szły drogami trendów, lecz aby opisywały emocje, które nim targają. Rap Łuszego obrazuje otaczający go świat oraz zachowania i problemy zwykłych ludzi. Głównym celem jego twórczości jest kreowanie obrazów w głowie słuchacza, a także przywrócenie muzyce duszy i autentyczności. Używa prostej liryki w myśl zasady: „jakie życie widzisz, takie życie pisz”.

Przed Wami numer „Piona”. Muzykę wyprodukował: 2check. Grafika to dzieło Koozy.