niumicpl@gmail.com

Premiery na które czekamy w 2017 roku!

Premiery na które czekamy w 2017 roku!

 

Premiery na które czekamy w 2017 roku!

______________________________________________________________

  1. Hades – „Świattło”
    Czyli trzeci solowy album rapera współodpowiedzialnego m.in za takie projekty jak HIFI Banda, HAOS, RH- czy Różewicz Interpretacje. Człowiek z głową pełną pomysłów i charakterystycznym flow.  Album wyprodukowała holenderska ekipa Killing Skills, skrecze i cuty ogarnął niezawodny DJ Kebs, gościnnie na albumie pojawili się: O.S.T.R., Grubson, Ras, Sacha Vee, Sztoss, Million Marek.Premiera albumu już 27.01.2017, a na kanale wytwórni Prosto Label znajdziecie pierwszy klip promujący to wydawnictwo.


__________________________________________________________________

      2. Sokół – ” ? ”
Pierwszy solowy album jednego z najbardziej znanych raperów w kraju, założyciela Prosto Label, znanego z takich składów jak ZIP Skład czy WWO. Pierwszy singiel „Rób to w co wierzysz” ,nagrany we współpracy z jedną z marek whisky, ukazał się w listopadzie 2015 roku. Ostatnio w sieci ukazał się filmik o współpracy Sokoła z Dawidem Podsiadło, a sam raper wrzucając studyjną fotkę z Kayah napisał: „Sokół. Solo. Kiedyś się pojawi. Bez nerwów. Działam spokojnie. ” 2017 jest ogólnie datą hipotetyczną, ale można założyć że w tym roku album się ukaże.

___________________________________________________________________

       3. Ero JWP – ” ? ”
O samym projekcie wiadomo nie wiele, wiadomo że powstanie, nie wiadomo kiedy, na ten temat, news pisałem tutaj, ale jeśli sam raper pisał „No i chyba mnie przekonał .. A wiec w tym nowym roku życzę se płyty solo bo to już kurwa przesada
Pozdrawiam was kochani !! PS. Postaram się nie zawieść  SIŁA” to myślę że album ukaże się jeszcze w 2017!

___________________________________________________________________

      4. PRO8L3M – ” ? ”
Legalny debiut Oskara i Steeza wszedł na grubo zgarniając złotą płytę, trasa koncertowa 2040 Tour wyprzedała się całkowicie i w sumie już się zakończyła, ale warto przypomnieć sobie post z czerwca w którym raperzy napisali:

„Poza trasą do czasu nowych produkcji, nie będzie żadnych dodatkowych koncertów” możemy więc założyć, że coś nowego od Oskara i Steeza w 2017 roku usłyszymy.
___________________________________________________________________

         5. Pezet – „?”
Od premiery „Radio Pezet” minęły 4 lata, w marcu pojawił się nowy numer od Pezeta promujący film „Kamper”,  w sierpniu raper wystąpił na Polish Hip Hop Festival w Płocku i we wrześniu na Up To Date Festivalu w Białymstoku , ruszył z trasą koncertową „Koka Tour”, którą przerwał z powodów zdrowotnych, a ostatnio nagrał numer „Nie zobaczysz łez” dostępny na Tidalu. Wiemy za to że w produkcję albumu zaangażowani są Auer i DJ Panda, więc może w tym roku w końcu usłyszymy nowy album od Pawła?

___________________________________________________________________

         6. Brudne Serca – „?”
Brudne Serca to Smarki Smark i Zkibwoy, album o nieznanym tytule miał ukazać się w święta, i … nie ukazał się. Ale nie wszystko stracone i możemy mieć nadzieję że ukaże się po nowym roku albo w trakcie 2017 !
https://www.facebook.com/slizg.eu/photos/a.10151374725633344.1073741825.179020528343/10154120724148344/?type=3

 

____________________________________________________________________
        7. Quebonafide – „Egzotyka”
Tysiące kilometrów, wszystkie (no może oprócz Antarktydy, choć w sumie nic nie wiadomo) kontynenty, 6 klipów, a płyty wciąż nie ma. Ale na pewno jest na co czekać. Egzotyka, być może w 2017 !

_____________________________________________________________________
         8. Gruby Mielzky – „?”
„Gruby, a może trapy? A może weźmiesz od ziomka do papy? Mój styl to pierdolony klasyk”  I to pewne, Mielon na trapach nie popłynie na pewno, ale za to dostaniemy porządny kawał truskulu, co pokazują udostępnione w święta dwa numery w jednym klipie „Co za świat” i „Ponad nich” które „nie zapowiadają nic, no może zapowiadają, ale są to dwa spontaniczne nagrania zarejestrowane podczas domowych sesji tercetu Mielzky i The Returners (Little & Dj Chwiał)” które Mielzky nagrał siedząc w studiu i pracując nad czymś co usłyszymy w 2017 jak sam na facebook’u napisał.  Zostało czekać!

_______________________________________________________________________

         9. Almost Famous – „Almost Famous” 
Wspólny album Bonsona,  Laikike1 i Soulpete oraz jak się okazało DJ Eproma. Pisałem o tym tutaj więc nie ma co rozciągać, zostało czekać, bo zapowiada się naprawdę mocna płyta w 2017 roku! A premiera już w lutym !

_______________________________________________________________________

         10. Dwa Sławy – „Dandys Flow”
„Goździkowa” , „Biała kredka” czy „Piotr Pan”  te tytuły zapowiadają coś naprawdę ciekawego od Rado Radosnego i Asteka. A jeśli dodać do tego hashtagi i punchline’y , „Dandys Flow” staje się albumem który naprawdę może zaciekawić słuchaczy. Album można już zamawiać na stronie Embryo, warto też wspomnieć że jedynym gościem na płycie będzie Tede!
Czekam!