Premiery na które czekamy w 2017 roku!

Premiery na które czekamy w 2017 roku!

 

Premiery na które czekamy w 2017 roku!

______________________________________________________________

  1. Hades – „Świattło”
    Czyli trzeci solowy album rapera współodpowiedzialnego m.in za takie projekty jak HIFI Banda, HAOS, RH- czy Różewicz Interpretacje. Człowiek z głową pełną pomysłów i charakterystycznym flow.  Album wyprodukowała holenderska ekipa Killing Skills, skrecze i cuty ogarnął niezawodny DJ Kebs, gościnnie na albumie pojawili się: O.S.T.R., Grubson, Ras, Sacha Vee, Sztoss, Million Marek.Premiera albumu już 27.01.2017, a na kanale wytwórni Prosto Label znajdziecie pierwszy klip promujący to wydawnictwo.


__________________________________________________________________

      2. Sokół – ” ? ”
Pierwszy solowy album jednego z najbardziej znanych raperów w kraju, założyciela Prosto Label, znanego z takich składów jak ZIP Skład czy WWO. Pierwszy singiel „Rób to w co wierzysz” ,nagrany we współpracy z jedną z marek whisky, ukazał się w listopadzie 2015 roku. Ostatnio w sieci ukazał się filmik o współpracy Sokoła z Dawidem Podsiadło, a sam raper wrzucając studyjną fotkę z Kayah napisał: „Sokół. Solo. Kiedyś się pojawi. Bez nerwów. Działam spokojnie. ” 2017 jest ogólnie datą hipotetyczną, ale można założyć że w tym roku album się ukaże.

___________________________________________________________________

       3. Ero JWP – ” ? ”
O samym projekcie wiadomo nie wiele, wiadomo że powstanie, nie wiadomo kiedy, na ten temat, news pisałem tutaj, ale jeśli sam raper pisał „No i chyba mnie przekonał .. A wiec w tym nowym roku życzę se płyty solo bo to już kurwa przesada
Pozdrawiam was kochani !! PS. Postaram się nie zawieść  SIŁA” to myślę że album ukaże się jeszcze w 2017!

___________________________________________________________________

      4. PRO8L3M – ” ? ”
Legalny debiut Oskara i Steeza wszedł na grubo zgarniając złotą płytę, trasa koncertowa 2040 Tour wyprzedała się całkowicie i w sumie już się zakończyła, ale warto przypomnieć sobie post z czerwca w którym raperzy napisali:

„Poza trasą do czasu nowych produkcji, nie będzie żadnych dodatkowych koncertów” możemy więc założyć, że coś nowego od Oskara i Steeza w 2017 roku usłyszymy.
___________________________________________________________________

         5. Pezet – „?”
Od premiery „Radio Pezet” minęły 4 lata, w marcu pojawił się nowy numer od Pezeta promujący film „Kamper”,  w sierpniu raper wystąpił na Polish Hip Hop Festival w Płocku i we wrześniu na Up To Date Festivalu w Białymstoku , ruszył z trasą koncertową „Koka Tour”, którą przerwał z powodów zdrowotnych, a ostatnio nagrał numer „Nie zobaczysz łez” dostępny na Tidalu. Wiemy za to że w produkcję albumu zaangażowani są Auer i DJ Panda, więc może w tym roku w końcu usłyszymy nowy album od Pawła?

___________________________________________________________________

         6. Brudne Serca – „?”
Brudne Serca to Smarki Smark i Zkibwoy, album o nieznanym tytule miał ukazać się w święta, i … nie ukazał się. Ale nie wszystko stracone i możemy mieć nadzieję że ukaże się po nowym roku albo w trakcie 2017 !

Opublikowany przez Slizg.eu na 24 grudnia 2016

 

____________________________________________________________________
        7. Quebonafide – „Egzotyka”
Tysiące kilometrów, wszystkie (no może oprócz Antarktydy, choć w sumie nic nie wiadomo) kontynenty, 6 klipów, a płyty wciąż nie ma. Ale na pewno jest na co czekać. Egzotyka, być może w 2017 !

_____________________________________________________________________
         8. Gruby Mielzky – „?”
„Gruby, a może trapy? A może weźmiesz od ziomka do papy? Mój styl to pierdolony klasyk”  I to pewne, Mielon na trapach nie popłynie na pewno, ale za to dostaniemy porządny kawał truskulu, co pokazują udostępnione w święta dwa numery w jednym klipie „Co za świat” i „Ponad nich” które „nie zapowiadają nic, no może zapowiadają, ale są to dwa spontaniczne nagrania zarejestrowane podczas domowych sesji tercetu Mielzky i The Returners (Little & Dj Chwiał)” które Mielzky nagrał siedząc w studiu i pracując nad czymś co usłyszymy w 2017 jak sam na facebook’u napisał.  Zostało czekać!

_______________________________________________________________________

         9. Almost Famous – „Almost Famous” 
Wspólny album Bonsona,  Laikike1 i Soulpete oraz jak się okazało DJ Eproma. Pisałem o tym tutaj więc nie ma co rozciągać, zostało czekać, bo zapowiada się naprawdę mocna płyta w 2017 roku! A premiera już w lutym !

_______________________________________________________________________

         10. Dwa Sławy – „Dandys Flow”
„Goździkowa” , „Biała kredka” czy „Piotr Pan”  te tytuły zapowiadają coś naprawdę ciekawego od Rado Radosnego i Asteka. A jeśli dodać do tego hashtagi i punchline’y , „Dandys Flow” staje się albumem który naprawdę może zaciekawić słuchaczy. Album można już zamawiać na stronie Embryo, warto też wspomnieć że jedynym gościem na płycie będzie Tede!
Czekam!

 

 

One thought on “Premiery na które czekamy w 2017 roku!

  1. Reply
    12 albumów na które czekam w 2018 roku! | NiuMic.pl
    20 stycznia 2018 at 23:44

    […] album Sokoła znów pojawia się w tym zestawieniu. Jest to też album na który czeka wielu fanów. Pierwszy singiel […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.