Hip Hop Kemp ujawnia kolejnych artystów!

Hip Hop Kemp ujawnia kolejnych artystów!

33 dni pozostały do święta kultury czterech elementów które odbędzie się między 18 a 20 sierpnia w czeskim Hradec Kralove.

33 dni. Kolejny piątek i kolejna porcja artystów którzy dołączają do line-up’u Festiwalu z Atmosferą.Pierwszym dziś ogłoszonym artystą jest pochodzący z Francji raper DL, przedstawiciel klasycznego, zaangażowanego hip-hopu z przesłaniem, oraz członek międzynarodowej organizacji Universal Zulu Nation. Obecnie on i jego kumpel z podziemnego labelu 6 Feet Deep Entertainment, Nick Udg $ pracują nad materiałem o nazwie „Bourbon Styl „


Drugim ogłoszonym artystą, a raczej artystami, jest międzynarodowa grupa KillaGoons w której skład wchodzą: węgierski raper  KILLAKIKITT oraz dobrze znana grupa super producencka z Niemiec, Snowgoons.
Ich pierwszy wspólny album zatytułowany tak samo jak zespół, został wydany w 2014 roku i zawierał gościnne zwrotki takich rapowych legend jak np. Onyx, Slaine i Snak The Ripper.


Trzecim artystą który dołącza do line-up’u jest pochodzący z amerykańskiego Ontario, 60 East, niekwestionowany talent, m.in. zdobywca tutułu „Best Up and Coming Artist in the West Coast 2011” przyznanego przez KRUSH Magazine. Na koncie ma już współpracę z takimi artystami jak Skyzoo, czy Blu, jest uznawany za jedną z największych nadziei niezależnego hip-hopu, a jego projekty, jak np. „10,000 Hours” zbierają same pochlebne recenzje w branżowej prasie.


Słyszeliście kiedyś rap z Bułgarii? Bo jeśli nie to będziecie mieć okazję sprawdzić to na żywo.
Czwarta odsłona to pochodzący z Bułgarii skład LOGO5, jeden z najbardziej cenionych cenionych podziemnych zespołów w swoim kraju.
Mieli okazję supportować m.in. takie gwiazdy jak: Redman & Method Man , Stereo MCs , B -Real , Psycho Realm , czy House of Pain.


Hip Hop Kemp 18-20 sierpnia 2016.

Bilety do kupienia w sklepie Joystore.pl

Poprzednią odsłonę znajdziecie pod tym adresem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.