Kolejni artyści na Hip Hop Kemp!

Kolejni artyści na Hip Hop Kemp!

Piątek! 40 dni do hiphopowego święta które odbędzie się między 18 a 20 sierpnia w czeskim Hradec Kralove!

Jest to też kolejny piątek, w którym poznajemy kolejnych artystów jacy wystąpią na scenach w Festival Parku!

Nie przedłużając! Dzisiaj ogłoszonymi artystami są:


Inkswel & Misumami – czyli pochodzący z odległej Australii duet „Wszechstronny i utalentowany producent i DJ, oraz wokalistka zakochana w klimatach soulowych” podczas swojego show zaprezentują nam szeroki wachlarz dźwięków z pogranicza gatunków takich jak: Hip- Hop, soul, funk i house.


Sodoma Gomora,  James Cole,  Monoskop – czyli reprezentacji gospodarzy festiwalu.


Są Czesi więc nie mogło zabraknąć reprezentantów naszego drugiego sąsiada czyli Słowacji, a reprezentować ją będą weterani i współtwórcy tamtejszej sceny czyli Gramo Rokkaz, oraz jeden z najbardziej obiecujących, młodych raperów Nerieš!


Line up zamykają reprezentanci naszego kraju czyli Adi NowakMeek, Oh Why?. 


Adi Nowak zadebiutował dopiero w tym roku, ale szybko zyskał zainteresowanie słuchaczy, krytyków i samej stajni Asfalt Records! Kontrakt z wytwórnią podpisał w kilka tygodni po opublikowaniu EP „Nienajprawdziwsze”. W jego twórczości znajdziecie sporo dystansu oraz ironii względem świata, ludzi i samego siebie.

Meek, Oh Why? – trębacz, raper, producent. Student Akademii Muzycznej w Krakowie na kierunku trąbka jazzowa. W 2015 roku zadebiutował autorską EP „Księżniczka i buc”, natomiast pod koniec maja nakładem Asfalt Records, ukazał się jego pierwszy album długogrający zatytułowany „Miło było poznać”.

Obu warto sprawdzić, więc widzimy się na koncertach!


Wystartowała też rejestracja do zawodów tanecznych na Game Over Arenie! Wszystkich bboy’ów, tancerzy i tancerki stylu hip-hop, house czy locking zapraszamy do wzięcia udziału w tanecznych bitwach 🙂

» REJESTRACJA » bit.ly/HHK-2016-GameOver
HHKdance

Hip Hop Kemp 2016 odbędzie się w dniach 18-20 sierpnia 2016 roku w czeskim Hradec Kralove.Bilety kupicie na Joystore!

Poprzednią odsłona line’up’u!