Samotnie na Hip Hop Kemp!

Hip Hop Kemp? Pierwszy raz? I w dodatku jedziesz sam? Mam coś dla Ciebie.


 

Wybierasz się na Kemp, razem z Tobą miała jechać Twoja ekipa, ale coś poszło nie tak i ludzie się wykruszyli, ktoś nie może bo nie dostał urlopu, ktoś inny ma w tym czasie jakieś sprawy do ogarnięcia, a komuś po prostu się odechciało bo stwierdził że daleko. Takie sytuacje się zdarzają i są normalne.
Zostałeś sam z wyjazdem, korony kupione, transport zarezerwowany i opłacony, bilet leży na biurku, i wtedy napadają Cię wątpliwości, jechać samemu czy nie jechać wcale.

Bez tytułu
Nie daj się zwątpieniu! Masz wiele możliwości by nie jechać samemu.
Możesz znaleźć na facebooku wydarzenie ” „Twoje miasto” jedzie na Hip Hop Kemp” i tam szukać ludzi z którymi pojedziesz, możesz wejść na kempowe forum i tam napisać że jedziesz sam, wtedy ludzie sami się odezwą odpisując w Twoim temacie. Jeśli jedziesz Kempobusem z Twojego miasta (może być też z innego miasta) , tam spotkasz i poznasz ludzi z którymi prawdopodobnie będziesz melanżował przez te 3(4) dni !
To tylko kilka możliwości!

Bez tytułu

 

Możesz też po prostu wsiąść w autobus/ pociąg/ samolot/ rower i jechać, wtedy na pewno na dworcu spotkasz ludzi którzy tak jak ty jadą na Festiwal z Atmosferą. Wystarczy chwila rozmowy i wiesz już z kim będziesz się bawił podczas tego Święta Hip Hopu.

Integracja jest jednym z głównych składników kempa. Nie ważne skąd jesteś, zawsze znajdziesz ludzi którzy z tobą wypiją, zapalą, w razie potrzeby pomogą dotrzeć do namiotu, albo tego namiotu przypilnują, jeśli boisz się o własne rzeczy. Poznasz ludzi z którymi będziesz utrzymywać kontakt jeszcze długo po festiwalu, a przy okazji wizyty w ich mieście zawsze możesz się z nimi ustawić i powspominać kempowe akcje.
Dlatego nie przejmuj się samotnym wyjazdem, pakuj plecak, bierz hajs, wsiadaj w autobus/ pociąg/ samochód/ samolot i pisz swoją kempową historię! Nie odkładaj tego na następny rok!


Jeśli nie masz jeszcze biletu, możesz kupić go tutaj.
Hip Hop Kemp na facebooku.